Rozmiar tekstu

3 września 2020r. w hotelu Anders w Starych Jabłonkach odbyła się, organizowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego, uroczysta gala konkursu „Sternik. Cała naprzód! ‘’. Głównym celem konkursu  było wyłonienie i nagrodzenie firm, szpitali, jednostek administracji z województwa warmińsko-mazurskiego, które wyróżniły się organizacją i zarządzaniem podczas COVID-19. 

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie został wyróżniony i znalazł się wśród finalistów kategorii "Szpitale", razem z dziewięcioma placówkami z regionu. I miejsce zajął Szpital w Ostródzie S.A.,  II miejsce kapituła przyznała Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitalowi Dziecięcemu w Olsztynie.

Statuetkę i tytuł "Sternik 2020" z rąk Wojewody Artura Chojeckiego odebrał Dyrektor Uniwersyteckiego Szpital Klinicznego w Olsztynie  Radosław Borysiuk.

 

Uniwersytecki Szpital Kliniczny wyróżniony w konkursie Sternik. Cała naprzód! 

3 września 2020r., w hotelu Anders, w Starych Jabłonkach, odbyła się, organizowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego, uroczysta gala konkursu „Sternik. Cała naprzód! ‘’. Głównym celem konkursu  było wyłonienie i nagrodzenie firm, szpitali, jednostek administracji z województwa warmińsko-mazurskiego, które wyróżniły się organizacją i zarządzaniem podczas COVID-19.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie został wyróżniony i znalazł się wśród finalistów kategorii "Szpitale", razem z dziewięcioma placówkami z regionu. I miejsce zajął Szpital w Ostródzie S.A., II miejsce kapituła przyznała Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitalowi Dziecięcemu w Olsztynie.

Statuetkę i tytuł "Sternik 2020" z rąk Wojewody Artura Chojeckiego odebrał Dyrektor Uniwersyteckiego Szpital Klinicznego w Olsztynie Radosław Borysiuk .