Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Color has a deprecated constructor in /var/www/html/templates/gantry/features/color.php on line 11
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Uncategorised

Izba Przyjęć

IZBA PRZYJĘĆ

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OLSZTYNIE

Izba Przyjęć Planowych

Przyjęcia planowe tel.: 89 524 54 03

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie udziela świadczeń zdrowotnych na podstawie skierowania na leczenie szpitalne zgodnie z planem przyjęć do poszczególnych oddziałów.

W nagłych przypadkach i stanach zagrożenia życia pacjenci przyjmowani są bez skierowania w przez całą dobę.

Pacjenci na planowe leczenie szpitalne przyjmowani są codziennie w Izbie Przyjęć w godzinach 7.00- 14.30

Zgłaszający się do Izby Przyjęć na leczenie szpitalne w trybie planowym powinni posiadać:

• skierowanie do szpitala

• dowód tożsamości

• wyniki badań diagnostycznych

• dokumentację medyczną dotyczącą leczenia

Pacjent do przyjęcia planowego powinien posiadać : piżamę, obuwie domowe oraz przybory toaletowe.

• Pacjent odzież osobistą może pozostawić w szatni pacjentów.

• Pieniądze oraz przedmioty wartościowe pacjent może złożyć w depozycie Szpitala.

• Szpital nie odpowiada za przedmioty wartościowe i pieniądze zatrzymane przez chorego.

Izba Przyjęć w Trybie Nagłym

Przyjęcia w trybie nagłym tel.: 89 524 54 01

Do zadań Izby Przyjęć należy:

• Badanie lekarskie chorych zgłaszających się do szpitala.
  • Udzielanie pomocy doraźnej pacjentom, którzy nie zostali zakwalifikowani do leczenia szpitalnego oraz przekazywanie przyjmowanych pacjentów do oddziałów szpitalnych.
  • Chorym udzielana jest niezbędna pomoc medyczna, wykonywane są świadczenia w zakresie pielęgnacyjno- leczniczym oraz diagnostyki medycznej. Chorych kwalifikuje się do leczenia szpitalnego w trybie nagłym lub planowym. W przypadku zakwalifikowania do leczenia specjalistycznego w trybie ambulatoryjnym wydawane są odpowiednie skierowania lub zalecenia dla lekarza rodzinnego.

Personel Izby Przyjęć

Koordynator:

• Lek Maciej Czachorowski

Lekarze:

• Lek Paweł Tryba
  • Lek Bożena Wyszomirska- Laskowska
  • Lek Dawid Sigorski
  • Lek Andrzej Janczewski
  • Lek Michał Smoliński
  • Lek Tomasz Drozd
  • Lek Robert Modzelewski
  • Lek Tomasz Kodeniec
  • Lek Michał Szewczuk
  • Lek Urszula Łączkowska
  • Lek Paulina Nowek
  • Lek Beata Moczulska
  • Lek Maciej Żechowicz
  • Lek Paulina Stępniewska Gałecka
  • Lek Radosław Borysiuk

Pliki do pobrania

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2019 ROK - KOREKTA PLANU 25.11.2019r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2019 ROK - KOREKTA PLANU 01.10.2019r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2019 ROK - KOREKTA PLANU 19.09.2019r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2019 ROK - KOREKTA PLANU 05.08.2019r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2019 ROK - KOREKTA PLANU 04.04.2019r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA 2019 ROK

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 10.12.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 07.08.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 16.05.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 20.04.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 01.03.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 31.01.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ na 2018 rok

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ na 2017 rok

Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej

(w przypadku gdy wnioskodawcą jest przedstawiciel ustawowy lub osoba upoważniona)