Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Color has a deprecated constructor in /var/www/html/templates/gantry/features/color.php on line 11
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Uncategorised

Izba Przyjęć

IZBA PRZYJĘĆ

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OLSZTYNIE

Izba Przyjęć Planowych

Przyjęcia planowe tel.: 89 524 54 03

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie udziela świadczeń zdrowotnych na podstawie skierowania na leczenie szpitalne zgodnie z planem przyjęć do poszczególnych oddziałów.

W nagłych przypadkach i stanach zagrożenia życia pacjenci przyjmowani są bez skierowania w przez całą dobę.

Pacjenci na planowe leczenie szpitalne przyjmowani są codziennie w Izbie Przyjęć w godzinach 7.00- 14.30

Zgłaszający się do Izby Przyjęć na leczenie szpitalne w trybie planowym powinni posiadać:

• skierowanie do szpitala

• dowód tożsamości

• wyniki badań diagnostycznych

• dokumentację medyczną dotyczącą leczenia

Pacjent do przyjęcia planowego powinien posiadać : piżamę, obuwie domowe oraz przybory toaletowe.

• Pacjent odzież osobistą może pozostawić w szatni pacjentów.

• Pieniądze oraz przedmioty wartościowe pacjent może złożyć w depozycie Szpitala.

• Szpital nie odpowiada za przedmioty wartościowe i pieniądze zatrzymane przez chorego.

Izba Przyjęć w Trybie Nagłym

Przyjęcia w trybie nagłym tel.: 89 524 54 01

Do zadań Izby Przyjęć należy:

• Badanie lekarskie chorych zgłaszających się do szpitala.
  • Udzielanie pomocy doraźnej pacjentom, którzy nie zostali zakwalifikowani do leczenia szpitalnego oraz przekazywanie przyjmowanych pacjentów do oddziałów szpitalnych.
  • Chorym udzielana jest niezbędna pomoc medyczna, wykonywane są świadczenia w zakresie pielęgnacyjno- leczniczym oraz diagnostyki medycznej. Chorych kwalifikuje się do leczenia szpitalnego w trybie nagłym lub planowym. W przypadku zakwalifikowania do leczenia specjalistycznego w trybie ambulatoryjnym wydawane są odpowiednie skierowania lub zalecenia dla lekarza rodzinnego.

Personel Izby Przyjęć

LEKARZE

Lek Maciej Czachorowski

Lek Paweł Tryba

Lek Bożena Wyszomirska- Laskowska

Lek Dawid Sigorski

Lek Andrzej Janczewski

Lek Michał Smoliński

Lek Tomasz Drozd

Lek Robert Modzelewski

Lek Tomasz Kodeniec

Lek Michał Szewczuk

Lek Urszula Łączkowska

Lek Paulina Nowek

Lek Beata Moczulska

Lek Maciej Żechowicz

Lek Paulina Stępniewska Gałecka

Lek Radosław Borysiuk

Pusty

Pliki do pobrania

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2019 ROK - KOREKTA PLANU 04.04.2019r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA 2019 ROK

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 10.12.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 07.08.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 16.05.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 20.04.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 01.03.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA NA 2018 ROK - KOREKTA PLANU 31.01.2018r.

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ na 2018 rok

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ na 2017 rok

Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej

(w przypadku gdy wnioskodawcą jest przedstawiciel ustawowy lub osoba upoważniona)