SPRZEDA呕 WYPOSA呕ENIA I SPRZ臉TU

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie

wystawia na sprzeda偶 sprz臋t i wyposa偶enie

wykaz sprz臋tu

ostateczny termin sk艂adania ofert zakupu - 08.07.2016 r.

informacji udziela: Karol Stawski

Automatyczny system wjazdu

W zwi膮zku ze zmian膮 organizacji ruchu na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie, oraz uruchomieniem automatycznego systemu wjazdu, informuje si臋, 偶e od 01.07.2014r., abonamentowe karty 聽wjazdu - tzw. 鈥瀦ielone鈥 oraz 鈥瀝贸偶owe鈥 trac膮 wa偶no艣膰.
Od 25.06.2014r. w kasie USK (budynek Administracji Szpitala 鈥 I p.) w godzinach 8.00-14.00, b臋d膮 wydawane nowe, abonamentowe karty wjazdu do systemu聽 automatycznego, obowi膮zuj膮cego od 01.07.2014r. 聽Pracownicy posiadaj膮cy karty zielone mog膮 je wymieni膰 bez sk艂adania wnisoku o jej wydanie, za艣聽 posiadacze kart r贸偶owych zobowi膮zani s膮 do z艂o偶enia wniosku (stanowi膮cego za艂膮cznik do niniejszego pisma) w kancelarii聽 Szpiatala. Prosimy o zg艂aszanie pe艂nych nazw firm i dzia艂alno艣ci, kt贸re b臋d膮 konieczne do wystawiania faktur przez firme obs艂uguj膮c膮 system wjazdu na teren USK.

Jednocze艣nie informujemy, 偶e nowe karty b臋d膮 JEDYNYMI dzia艂aj膮cymi w systemie automatycznym.

Wjazd na teren Szpitala mo偶liwy b臋dzie tylko na zasadach og贸lnych (p艂atno艣膰 godzinowa w/g cenika) albo za pomoc膮 karty abonamentowej.

Dlatego te偶 prosimy o zapoznanie si臋 z 鈥Regulaminem korzystania z聽systemu kontroli wjazdu聽 na teren USK w Olsztynie鈥 i 聽za艂膮cznikami:

REGULAMIN U呕YTKOWANIA KART WJAZDOWYCH

1. Za zgubion膮 聽kart臋 op艂ata w wysoko艣ci聽 50,00 z艂.
  2. Karty wydawane s膮 w kasie, na podstawie wniosku zakceptowanego przez Dyrektora USK.
  3. Wnioski nale偶y sk艂ada膰 w kancelarii Szpitala.