Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Color has a deprecated constructor in /var/www/html/templates/gantry/features/color.php on line 11
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie - Zaproszenie na konferencję

Szanowni Państwo,

Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie ma zaszczyt zaprosić na konferencję poświęconą realizacji projektu pn.: „Innowacyjny Szpital”.
Celem projektu było zwiększenie efektywności leczenia chorób układu oddechowego i chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego poprzez doposażenie Klinik, Oddziałów i Pracowni Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie.
Konferencja odbędzie się 16 stycznia 2020 r. o godz. 11 w auli (I piętro) Budynku Centrum Symulacji Medycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Olsztynie przy ul. Warszawskiej 30.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Z wyrazami szacunku,
Radosław Borysiuk